İş ve Staj İlanları

Tradeware Teknoloji
29 Kas 2023
Akkök Holding
28 Kas 2023
Akkök Holding
28 Kas 2023
Vals Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
28 Kas 2023
Reticula
27 Kas 2023
Eternate
27 Kas 2023
Thread in Motion
27 Kas 2023
DataFors Yapay Zeka A.Ş
27 Kas 2023

Sevgili Öğrencilerimiz,

Amazon ailesinin sizi büyük bir heyecanla iş ve staj fırsatlarını tanıtmak üzere düzenlediği bu özel etkinliğe davet ediyoruz. Sizleri aramızda görmek ve kariyerinizi Amazon ile şekillendirmenin yollarını paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Tarih: 11 Aralık, 2023

Yer: Güney Kampüs Demir Demirgil Hall

Değerli Öğrencilerimiz,


Ülkemizin inovasyon ekosistemini geliştirmek ve geleceğin endüstrilerini şekillendirecek ilham verici fikirleri bir araya getirmek amacıyla düzenlenen, Türkiye’nin ve yakın coğrafyanın en büyük inovasyon buluşması "Türkiye Innovation Week" bu yıl 10. yaşında.

Cumhuriyetimizin 100. yılını kutladığımız bu anlamlı dönemde inovasyon meraklılarını 23-24-25 Kasım’da Haliç Kongre Merkezi’ne bekliyoruz.

Katılım ücretsizdir.

Başvuru için: https://www.turkiyeinnovationweek.com

Değerli Öğrencilerimiz,

Sizi, 25 Kasım tarihinde Hilton Bosphorus'ta gerçekleştirilecek olan Alman Türk Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen Kariyer Günü'ne davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bu özel etkinlik, birçok sektörde öncü konumda olan birçok şirketin bir araya geldiği bir platform sunacak.

Etkinliğe katılım ücretsizdir ve kayıt işlemlerinizi afişte yer alan QR kodu tarayarak veya www.ahk-kariyergunu.com adresinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Unutmayın, bu fırsat dolu günü kaçırmayın ve kariyerinizde yeni kapıları aralamak için Hilton Bosphorus'taki Alman Türk Ticaret ve Sanayi Odası Kariyer Günü'ne katılın.

Sayfalar